Válts Zöldre!

2015.09.21

Sajókaza - Szeptember 14-én elindult a Válts zöldre! Gyűjts szelektíven! programsorozat Sajókazán. A szemléletformáló kampányt a Zöld Völgy Köszolgáltató Nonprofit Kft.
hívta életre, s telephelyén első körben telephelybejárásokat, illetve környezetvédelmi napokat szerveznek általános- és középiskolásoknak, valamint óvodásoknak, ezt követően – október 12-étől – nyílt napokon vehetnek részt a térségben élők (nem csak iskolások). A programokon a gyerekek a kampány szószólójával, Zével a mókussal, egy egyedi ÖKObusszal, amely készségfejlesztő és szemléletformáló játékokat, tárgyakat hoz magával, illetve megannyi ÖKO-játékkal is találkozhatnak. Természetesen a vetélkedők, illetve az ajándéktárgyak sem maradnak ki a sorból.

A képeken iskolánk tanulói láthatóak.