RAJZ EREDMÉNYEINK

2017.05.31

2017 május 25-én a  BorsodChem Zrt. EBK Főosztálya által megrendezett díjkiosztón vettünk részt, ahol  kabalafigura tervezésben, az 5-6.osztályosok kategóriájában, KATÓ LILI  5.b osztályos tanulónk I. helyezést ért el. Gratulálunk eredményéhez !

rajz201701.jpg

2017 áprilisában és májusban került sor a B.-A.-Z. Megyei Rajzverseny területi és megyei fordulójára. Iskolánkból KISS KATA 8.a osztályos tanuló,színes csendélet kategóriában, a területi versenyen elért III. helyezésével került be a megyei fordulóba, ahol Különdíjban részesült.  Köszönjük munkáját és gratulálunk!

rajz201702.jpg

rajz201703.jpg

A díjazottakon kívül , azon tanítványaimnak is köszönöm munkáját, akik a tanév során rendszeresen részt vettek rajzpályázatokon, rajzversenyeken, sok örömet szereztek munkáikkal.
Szmerekné Krójer Anita  rajztanár