Operalátogatás Budapesten

2014.04.15

Iskolánk emelt énekes felső tagozatos tanulói részére Operalátogatást szervezett, 2014. április 10-én Budapestre. Az Erkel Színház és az Operaház közös előadását a Mozart Varázsfuvola alapján készült című előadást „Parázsfuvolácska” című előadást tekintettünk meg.
Élőben hallgatva és látva az Operaház énekművészei által előadott igen népszerű áriákkal, duetteket, dalokat.
Az előadás 18 órakor kezdődött így lehetőségünk volt Budapest nevezetességeink megtekintésére, idegenvezetéssel együtt autóbuszos városnézésre. Megcsodálhattuk a Művészetek Palotáját, az új Nemzeti Színházat és gyönyörű parkját. Jókat bolyongtunk a labirintusban, szép volt a kilátás A Ziklurat tetejéről. Egy Mc Donalds-os ebéd után 1 órás hajókiránduláson vettünk részt a Dunán a Hálászbástya sétahajón, miközben Straussz melódiákat hallgatunk.
Egy életre szóló élménnyel tértünk haza. Köszönjük a lehetőséget, a művészeti nevelés és koncertlátogatás élményét!

Gyenes Anna Mária

>>Fényképek<<