Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Népdaléneklési verseny eredmények

2016.03.02

Alsós népdaléneklési verseny az Ádámban

8 iskola, 57 versenyző diák, 23 produkció, 18 felkészítő pedagógus.

Ezek a számadatai az Ádám Jenő Tagiskolában 2016. február 24-én megrendezett Körzeti Népdaléneklési versenynek.

A program délután 15.30 órakor vette kezdetét az iskola igazgatójának köszöntőjével.

Ezt követően a Kodály Zoltán Alapfokú Művészetoktatási Intézmény népzene tanszakának jeles tanárai lepték meg műsorral a versenyzőket és az értük szorító közönséget. Madocsai dalokat hallhattunk tőlük.

A zsűri tagjai:

Boros Géza énekművész,
Orbán Zita és
Samu Ágnes népzenetanárok voltak.

Gratulálunk a gyerekeknek és a felkészítő kollégáknak az eredményekhez!

 

A népdaléneklési verseny eredményei


2. osztály Szóló

1. Sárvári Melinda                     Tompa Mihály Református Ált. Isk.
2. Kénosi Hanna                        Múcsonyi Kalász László Ált. Isk.
3. Papp Lara                              Dózsa György Tagiskola


2. osztály Énekegyüttes

1.

Sivák Bence                           Gárdonyi Géza Tagiskola, Szuhakálló

Glonczi Brendon

Majoros Norina

2.

Béres Dóra Csenge                Ádám Jenő Tagiskola

Csikász Panni

Varga Zsófia Panna

Várkoly Anna

Huszár Ákos

3.

Kocsis Tamás                        Kazinczy Ferenc Tagiskola

Olajos Ádám

Olajos Lóránt


3. osztály Szóló

1. Boldizsár Mira                       Ádám Jenő Tagiskola
2. Szarvas Gréta                        Kazinczy Ferenc Tagiskola


3. osztály Énekegyüttes

1.

Sánta Alexandra                    Gárdonyi Géza Tagiskola, Szuhakálló

Szkárosi Míra

Révay Vivien

Zelena Fanni

2.

Kovács Petra                         Árpád Fejedelem Tagiskola

Ölveczki Zsuzsanna

Tóth Hanna

3.

Ráki Levente                          Dózsa György Tagiskola

Tóth Milán Márk

Vélin Márk


4.osztály Szóló

1. Vörös Levente                       Ádám Jenő Tagiskola
2. Rudák Anett                          Dózsa György Tagiskola
3. Tóth Liliána                           Árpád Fejedelem Tagiskola


4. osztály Énekegyüttes

1.

Herceg Flórián                       Múcsonyi Kalász László Ált. Isk.

Palkó Dominik

Spirkó Balázs

Szilvási Szabolcs

2.

Benedek Norina                     Tompa Mihály Református Ált. Isk.

Boros Bíborka

Szeifert Zoé

Váradi Emma

Veres Kinga

3.

Gregóczki Dorina                            Kazinczy Ferenc Tagiskola

Tóth Szimonetta

Komlósi Fanni


 

 

Hozzászólások

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.