Barcika Príma Kft bemutató

2017.02.17

Kedves Szülők!

A Barcika Príma Kft bemutatóján képviseltem az osztályunkat (4.a). Az itt tapasztaltakat és hallottakat szeretném megosztani veletek.
Dr. Ronyecz Róbert ügyvezető igazgató bemutatta a Kft.-t, kollégáit és elmondta milyen folyamat során kerül az iskolákba, óvodákba, kórházba a finom készétel. Részletes tájékoztatása után körbevezetett minket szülőket az épület helységeiben ahol tapasztalhattuk mennyire ügyelnek a higiéniára és a rendre. A raktáraikban láthattuk hogy minőségi alapanyagokból dolgoznak ( Gyermelyi tészták, Nutella mogyorókrém, befőttek stb.) és nincs felhalmozott készletük .(Annyit rendelnek amennyit szükséges tehát a gyermekeink mindig frisset kapnak)
A szülők felé az lenne a kérés hogy bárkinek bármilyen ÉSZREVÉTELE ,kérdése, panasza vagy esetleg ötlete van a gyermekeink iskolában kapott ételeivel kapcsolatban NE A KÖZÖSSÉGI OLDALAK fórumain tegye megy hanem forduljon a Barcika Príma Kft. Vezetőségéhez telefonon vagy e-mail-ben. (igazgato@barcikaprima.hu)Szívesen segítenek, esetleg próbálják időben orvosolni azt.
A heti menükről a honlapjukon tudtok értesülni. Itt láthatjátok milyen változatos, egészséges ételeket kapnak gyermekeink. Mindemellett a Kft sokrétű szolgáltatásait is megtekinthetitek.
Köszönöm annak aki vette a fáradságot és végig olvasta rövidke beszámolómat! Sziasztok
Ui: Sajnos nem kóstoltuk végig a menüt de frissen sült pogácsával vártak minket!

Sándorné Üveges Edina
szülő

Ádám Jenő Tagiskola Kazincbarcika fényképe.